قوانین و مقررات

قوانین عمومی
تمامی کالاها و خدمات وب سایت و فروشگاه الماس زرین تاب شهر آرا , حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد .
رعایت قوانین در وب سایت الماس زرین تاب شهر آرا دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .

قوانین ارائه محصولات و خدمات الماس زرین تاب شهر آرا
۱ – تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت الماس زرین تاب شهر آرا دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم می باشد .
۲ – تمام محصولات عرضه شده در وب سایت الماس زرین تاب شهر آرا اصل و دارای تضمین می باشد و هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانی های سازنده را عرضه نخواهد کرد .
۳ – تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند.

قوانین خرید و ارسال سفارش
۱ – الماس زرین تاب شهر آرا موظف به تهیه و ارائه پیش فاکتور فروش قبل از نهایی شدن پروسه فروش می باشد .
۲ – کاربر امکان سفارش محصولاتی که فاقد موجودی می باشند را نخواهد داشت و الماس زرین تاب شهر آرا هیچگونه مبلغی را بابت سفارش موقت یا رزرو محصول دریافت نخواهد کرد .
۳ – کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد .
۴ – ارسال سفارشات مطابق با درخواست مشتری و اخذ هزینه های مربوطه می باشد .مدت زمان ارسال سفارشات پستی بر عهده شرکت پست و یا سایر شرکتهای حمل و نقل می باشد .

کاربران و حریم شخصی
۱ – عضویت در وب سایت الماس زرین تاب شهر آرا رایگان می باشد
۲ – الماس زرین تاب شهر آرا موظف به حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران می باشد و به هیچ وجه قادر به انتشار داده های کاربران اعم از اطلاعات شخصی , سوابق خرید و پیغامهای خصوصی کاربران نخواهد بود .
۳ – حفظ و نگهداری از کلمه عبور بر عهده کاربر است و الماس زرین تاب شهر آرا هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده افراد غیر از کلمه عبور کاربر را بر عهده نمیگیرد .

قوانین استفاده و انتشار مجدد از مطالب الماس زرین تاب شهر آرا
استفاده از مطالب وب سایت الماس زرین تاب شهر آرا ( اطلاعات محصول , مقالات , نظرات و غیره … ) تنها با ذکر منبع و درج لینک مستقیم به صفحه مطلب ( نه صفحه اصلی الماس زرین تاب شهر آرا ) امکان پذیر است . بدیهی هر گونه استفاده از مطالب وب سایت که خارج از قوانین ذکر شده باشد غیر مجاز و پیگرد قانونی وب سایت را به همراه خواهد داشت .

نظرات کاربران و انتشار آن
۱ – هیچ نظر , نقد و یا مطلبی از سوی کاربران در الماس زرین تاب شهر آرا امکان انتشار آنی و بدون نظارت مسئولین مربوطه را نخواهد داشت .
۲ – مطالبی که ناقض قوانین کشوری و یا مضمونی خلاف عفت عمومی داشته باشد حذف و انتشار آن در وب سایت جلوگیری به عمل خواهد آمد .
۳ – نظرات و نقدهایی که حاوی توهین و یا تخریب شخصیت سایر کاربران را داشته باشد نیز حذف و غیر قابل انتشار خواهد بود .
۴ – مطالب عنوان شده توسط کاربران نظرات و دیدگاههای شخصی کاربر بوده و الماس زرین تاب شهر آرا هیچگونه مسئولیتی در قبال تایید یا عدم تایید آن نخواهد پذیرفت .
۵ – کاربران موظف به درج نام و نام خانوادگی خود در هنگام ثبت نظرات در وب سایت الماس زرین تاب شهر آرا هستند .
۶ – الماس زرین تاب شهر آرا حق پیگیری و قانونی کاربران خاطی و ناقض قوانین وب سایت را برای خود محفوظ می داند .